wynajem busów w warszawie

Wieczór panieński i wynajem busów w warszawie

Moja przyjaciółka Natalia wychodzi za mąż. Wraz z grupką przyjaciółek postanowiłyśmy zorganizować jej wieczór panieński. Zadanie nie było proste, gdyż Natalia nie lubi imprezować. Udało nam się jednak ją przekonać, że to jedyny taki wieczór w życiu i będzie go wspominać przez wiele lat.

Wynajem busów w warszawie – pomysł na wieczór panieński

wynajem busów w warszawieOrganizacje zaczęłyśmy od wynajęcia klubu. Wybrałyśmy na tą okazje lokal w centrum miasta, który obecnie jest bardzo modny. Udało nam się go wynająć w dobre cenie, dzięki znajomością mojej znajomej. Barman z którym rozmawiałyśmy zapewnił nas, że impreza będzie na najwyższym poziomie, a Natalia będzie się świetnie bawić. Następnym krokiem do organizacji tego wieczoru był wynajem aut. Nie chciałyśmy tradycyjnej limuzyny ale coś bardziej wyszukanego. Wybór padł na wynajem busów w Warszawie. Czytałyśmy w gazecie, że powstała wypożyczalnia samochodów, która oferuje imprezowe autobusy. Z muzyką, drinkami i przekąskami w środku. Opcja ta wydała nam się idealna, Warszawa to duże miasto więc bez trudu znalazłyśmy wspomnianą firmę. Autobusy okazały się świetnie wyposażone. Jak tylko weszłyśmy do środka poczułyśmy klimat imprezy. Na suficie wisiała dyskotekowa kula, a całe wnętrze było przyozdobione jak najlepszy klub. Na środku była nawet rura do tańca erotycznego. To podsunęło nam pomysł o wynajęciu striptizera. W końcu wieczór panieński nie może się odbyć bez widoku mężczyzn. Tu także wybór okazał się szeroki i w ciągu kilku minut miałyśmy już dużą liczbę numerów do tancerzy.

Kolejnym aspektem były stroje. Uznałyśmy, że każda z nas powinna być ubrana tak samo. Stroje musiały być eleganckie, ale też imprezowe. Wybór oczywiście padł na małe czarne. Sukienki te wydawały się idealne na tego typu okazję.