wynajem samochodów luksusowych

Auto luksusowe na ślub

Własny ślub można mieć wprawdzie częściej niż raz, jednak to ten pierwszy jest wydarzeniem naprawdę wyjątkowym – właśnie dlatego, że jest pierwszy. To wtedy poświęcamy naprawdę dużo czasu na przygotowania, gdyż zależy nam na tym, aby uroczystość była niepowtarzalna. Myślimy wtedy, że więcej to się nie powtórzy (rzeczywistość często weryfikuje nasze wyobrażenia, co widać po statystykach, które pokazują, że coraz więcej małżeństw rozwodzi się jeszcze przed upływem dziesięciu lat sformalizowanego związku).

Czym pojechać do ślubu

wynajem samochodów luksusowychDlatego staramy się dopiąć wszystkie kwestie na ostatni guzik. A jest tych kwestii naprawdę wiele. Po pierwsze, musimy wybrać suknię ślubną (lub garnitur w wypadku Pana Młodego, jednak to zazwyczaj wybór, którego udaje się dokonać w jeden dzień. Suknię ślubną zaś kobiety potrafią wybierać długimi miesiącami). Czy powinna być koronkowa, czy może nie? Obcisła czy rozkloszowana? Z dekoltem czy bez? Pytań jest naprawdę wiele, nic więc dziwnego, że dla każdej kobiety to trudny wybór. Potem nadchodzi czas na poszukiwanie domu weselnego. Sala w centrum miasta, niedaleko kościoła, czy może restauracja podmiejska, z pięknym, dużym ogrodem? Pokoje dla gości? Pytania mnożą się i mnożą. Aż w końcu nadchodzi czas na poszukiwanie odpowiedzi na to, czym pojechać do ślubu. W Krakowie odpowiedź byłaby prosta – dorożką zaprzężoną w konie. To takie tradycyjne rozwiązanie, klimatyczne. W innych miastach jest już zupełnie inaczej.

wynajem samochodów luksusowychZazwyczaj pary młode decydują się na wynajem samochodów luksusowych – Warszawa jest tego przykładem. Tutaj to opcja standardowa, zastanawiamy się jednak nad modelem auta. Może Maserati Quattroporte? Mercedes S350? BMW 4? Możliwości jest naprawdę wiele! Warto wybrać po prostu to auto, które najbardziej podoba nam się wizualnie. Dzięki temu będziemy czuli się w nim dobrze, nie sztucznie. Jeśli chodzi zaś o ceny, to te samochody z najwyższej klasy, i tak zazwyczaj kosztują podobnie. Jednak to wynajem tylko na jeden dzień, góra dwa (jeśli zamierzamy balować do białego rana i powrócić do domu jeszcze tym pojazdem), dlatego warto nie przejmować się portfelem. W końcu wesele będzie idealnie dopracowane.

Takie wynajęte auto warto oczywiście odpowiednio przyozdobić – balonami, dużymi, białymi wstążkami czy też w jakiś inny sposób. Luksusowe ozdobione auto na pewno będzie wyglądało perfekcyjnie i para młoda będzie zadowolona. Nic więc dziwnego, że w Warszawie, jak i innych dużych miastach, usługi wypożyczalni aut cieszą się taką popularnością. Korzysta z nich w końcu wiele par rozpoczynających wspólne życie.