auto klimatyzacja z białegostoku

Auto klimatyzacja się zepsuła

Kiedy kupowałam swoje pierwsze auto to nie wiedziałam wielu rzeczy na temat ich funkcjonowania. W końcu do tej pory tylko nim jeździłam jako pasaże, czy jako kierowca, kiedy zdawałam prawo jazdy. Jednak nigdy specjalnie nie interesowała mnie mechanika i wnętrze samochodu.

Problem z auto klimatyzacją

auto klimatyzacja z białegostokuWiedziałam co prawda że samochody używane mogą mieć różne mniej sprawne części, ale ten był na chodzie, nie był powypadkowy co potwierdził auto serwis, a poza tym był wygodny i ładny. O to mi właśnie chodziło. Dlatego też nie wiedziałam dlaczego auto klimatyzacja Białystok nie chłodzi. Niby włączałam i nawiew i klikałam przycisk, ale jednak powietrze nie były zdecydowanie właściwe. Było chłodniejsze, niż przy samym nawiewie, jednak w duże upały w zasadzie nie czuło się żadnej różnicy. Dodatkowo jak ją włączałam to auto klimatyzacja nie pachniała najlepiej. Kupiłam odświeżacz powietrza, ale to niczego nie zmieniło. W końcu pojechałam sprawdzić moją klimatyzację do jednego z auto serwisów w Białymstoku. Kupowałam tam u nich części ford, więc wiedziałam, że sobie poradzą. Okazało się, że taka klimatyzacja musi być co roku odgrzybiana i napełniana ponownie płynem. Bez tego rozwijają się w niej bakterie, które potem tak brzydko pachną, a do tego klimatyzacja przestaje chłodzić. Na szczęście nie była to poważna usterka. Wystarczyło zostawić na chwilę samochód i do razu się tym zajęli.

Przeczyścili całą klimatyzację, napełnili ją ponownie, a potem sprawdzili. Od razu było widać różnicę. Nie tylko nie było nieprzyjemnego zapachu, ale też od razu zrobiło się chłodno w samochodzie. Cieszę się, że to nie było nic poważnego.